• Home
  • /Nieuws
  • /RKVVM/Sibbe JO11-1 wint topper tegen EHC/Heuts met 2-1
RKVVM/Sibbe JO11-1 wint topper tegen EHC/Heuts met 2-1

RKVVM/Sibbe JO11-1 wint topper tegen EHC/Heuts met 2-1

Zaterdag 22 april 2017 – Op de ‘thuis’velden van Sibbe werd tegen het sterke team van EHC/Heuts JO11-1 gespeeld. Even uw geheugen opfrissen…Dit was het team dat vorig jaar in de eerste ronde van de beker ons team nipt met 3-2 versloeg. Wat echter meer recent tot de verbeelding sprak was dat zij van het sterke Walram hadden gewonnen een paar weken geleden en daarmee als enige team in onze klasse nog ongeslagen was. Na onze verrassende uitschakeling vorige week op het GEMT toernooi en onze oefenpot tegen MVV afgelopen woensdag was het even afwachten op de kopjes omhoog stonden. Tegenslag voor zowel het team als Daniel van Laar is dat hij dit seizoen niet meer in actie komt vanwege opnieuw zijn knieblessure. Beterschap. Dan naar de wedstrijd. Gelijk opgaand in het begin. Er werden weinig kansen weg gegeven en beide verdedigingen stonden als een huis. Totdat in minuut 7 verdediger Milan Luijk besluit mee aan te vallen en prima bediend wordt op het middenveld en zomaar kan doorlopen op snelheid richting goal en met een half schot/halve wip verschalkt hij de keeper van EHC: 1-0. Beide teams lieten goed voetbal zien, en buiten deze kans was er weinig gevaar aan beide doelen. De strijd vond in het midden van het veld plaats. De spits van EHC kreeg nog een kans om alleen richting goal te gaan, maar hij stuitte op de super keepende Joep Thewissen, want met 2 superreddingen hield hij de 0 voor ons team. Na rust ging de krachtmeting verder. EHC probeerde wel, maar kreeg geen gat gevonden omdat wij alert waren. Over en weer ging het spel en na 10 minuten in de tweede helft begint een goede aanval over rechts van ons waarbij Joep Mostard, Milan Onnou, Diego Deckers en Bram van der Heijden zijn betrokken. Ze blijven de bal rondspelen totdat Milan Onnou in stelling wordt gebracht en deze scoort met een hard schot 2-0. Een niet verwachte stand, maar het was echt zo. EHC gaf echter niet op en bleef vechten en een minuut later in een scrimmage voor de goal valt de bal achter Joep Thewissen. EHC wilde meer en het slot van de wedstrijd leverde een prachtige karakterstrijd op. 14 jongens op het veld die fair voor elke bal en meter vochten en wij wisten EHC van scoren af te houden tot de laatste seconde en zo was onze overwinning een feit en brengen we de spanning in onze klasse volledig weer terug.
Speler van de week werd keeper Joep Thewissen. Na afgelopen woensdag een bere wedstrijd tegen MVV te hebben gekeept liet hij ook nu weer zien dat hij gewoon een klasbak is. Sublieme katachtige reddingen, alert, goede spelopbouw. Alles wat we verwachten van een keeper liet hij zien vandaag.