• Home
  • /Nieuws
  • /Zondag 8 januari: Jaarvergadering en Nieuwjaarsreceptie RKVVM
Zondag 8 januari: Jaarvergadering en Nieuwjaarsreceptie RKVVM

Zondag 8 januari: Jaarvergadering en Nieuwjaarsreceptie RKVVM

Beste RKVVM leden,

Wanneer het einde van het jaar weer in zicht is blikken wij traditiegetrouw graag terug maar kijken we tegelijkertijd ook hoopvol uit naar wat het nieuwe jaar ons zal brengen. Wat dat betreft zou ik “korrel-gate” graag zien als voltooid verleden tijd in 2017. Ik hoop dan ook dat de betrokken instanties ons snel duidelijkheid gaan geven. Maar het voetballen op natuurgras (of wat daar voor door gaat) is voor onze jeugdafdeling toch wel een succes gebleken, getuige de kampioenschappen van de JO11-1, JO13-1, JO15-1 en JO17-2 en de verder meer dan uitstekende resultaten van de overige pupillen- en juniorenteams. Een duidelijk voorbeeld van “elk nadeel heb zijn voordeel” om maar eens in voetbaljargon te spreken, hoewel ik daarmee de samenwerking van RKVVM/Sibbe/Gulpen in de jeugdopleiding natuurlijk ernstig tekort doe. Onze jeugdspelers hebben duidelijk laten zien waartoe samenwerken kan leiden en ook hoeveel plezier dat met zich brengt. Daar kunnen wij volwassenen nog veel van leren the best slimming pills. Laten wij dat in 2017 met zijn allen in de praktijk brengen! En laten we daar met zijn allen ook op toasten als goed voornemen tijdens de nieuwjaarsreceptie die aansluitend aan de jaarvergadering zal plaatsvinden. De uitnodiging en agenda van de jaarvergadering vinden jullie hier. Voor nu allemaal alle goeds voor 2017 toegewenst!

Sportieve groet,

Milan Gaber
voorzitter RKVVM