RKVVM/Sibbe JO11-1 kampioen !!!!

RKVVM/Sibbe JO11-1 kampioen !!!!

Na onze overwinning van donderdag op RKHSV was er nog 1 horde op weg naar het kampioenschap en wel uit bij RKVVL/Polaris. We begonnen sterk en al snel was het 1-0 via Bram. Er waren kansen op meer, maar in de afwerking waren we erg slordig. Langs de kant was te merken dat de wedstrijd richting de rust aan het kantelen was. RKVVL/Polaris werd gevaarlijker en kreeg kansen. Dankzij de paal/lat en reddingen van Joep bleef het tot de rust 0-1 voor ons. De emoties liepen hoger op om onze spelers aan te moedigen, van nu moet het wel gebeuren. Milan L had een tik tegen z’n enkel gehad en kon niet verder op dat moment. Het kampioenschap hing even aan een zijden draadje. De tweede helft pakten we het gelukkig goed op en kregen kansen, maar hun keeper hield alles tegen. Tot het moment dat een eigen speler per ongeluk de bal over de lijn werkte 0-2. Dit voelde als een bevrijding en trokken we ten aanval. De 0-3 en 0-4 kwamen van de voet van Dylan, die in de tweede helft op deze wijze een belangrijke bijdrage leverde. Hierna kregen we nog een aantal kansen, maar waren erg ongelukkig voor de goal. De slagroom op de taart kwam uit een vrije trap van Milan L die toch weer kon invallen. Hij krulde de bal over de keeper en bracht de eindstand van 0-5 op het scorebord. Daarmee was het gedeelde kampioenschap met Walram een feit! Er volgde gezang, ballonnen, medailles, Champagne en terug in Margraten ook nog frikadellen… Gefeliciteerd met een zeer geslaagde najaarscompetie in de 1e klasse!!

Wat statistieken:
Totaal 14 wedstrijden gespeeld, doelsaldo 77 voor en 24 tegen
4x de 0 gehouden.
Gemiddeld 5,5 goals per wedstrijd gemaakt
Ongeslagen in de competitie
In alle wedstrijden minimaal 2x gescoord

Ons team bestaat uit:
Joep (Jasper Cillessen) Thewissen >> Heel betrouwbaar in de goal en coacht heel goed.
Kristof (Jordi Alba) Frissen >> Nooit verzaken en voorop gaan in de strijd.
Milan (Gerard Pique) Luijk >> Slot op de deur achterin en belangrijk in de opbouw .
Joep (Philip Lahm) Mostard >> Altijd betrouwbaar rechts in de verdediging of centraal.
Milan (Dani Alves ) Onnou >> Blijft maar gaan langs die zijkant zonder moe te worden.
Diego (Luka Modric) Deckers >> Altijd aanspeelbaar en zet medespelers vrij voor de keeper.
Daniel (Arjen Robben) van Laar >> Als een TGV dravend langs zijn tegenstanders alsof ze stilstaan.
Bram (Luis Suarez ) vd Heijden >> Prikt regelmatig een doelpuntje in het hoekje.
Dylan (Robert Lewandowski) Stassen >> Voor de goal goed aangespeeld zijn z’n schoten onhoudbaar.

4 trotse leiders!

e1-kampioen-2016-1e-kl-601_1024

rkvvm-e1-kamp-2016a

rkvvm-e1-kamp-2016b

rkvvm-e1-kamp-2016c

rkvvm-e1-kamp-2016d1