Overlijden René Boersma

Overlijden René Boersma

Afgelopen zondag hebben wij met grote verslagenheid afscheid moeten nemen van René Boersma. Ondanks veel hoop en een bewonderenswaardig doorzettingsvermogen bleek de strijd oneerlijk te zijn. Wij wensen Veronique, Sascha en Bas veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies.

René heeft zich als bestuurslid geweldig ingezet voor onze vereniging. Vanaf het moment dat hij toetrad tot het bestuur heeft hij met creativiteit en goed beleid ons sponsorbestand weten uit te breiden. Daarnaast liep hij voorop als het ging over het vernieuwen van onze vereniging. Zowel op het gebied van verenigingsbestuur, -structuur en -cultuur. Hoewel hij voor de buitenwereld wellicht niet altijd de meest zichtbare kracht was, was zijn aanwezigheid veelal onmisbaar.

Wij gaan René uiteraard vooral missen als mens. Zijn oneindige enthousiasme en passie voor datgene dat René aanpakte. Zijn objectieve en kritische blik bij uitdagingen en natuurlijk zijn onmiskenbare nuchterheid.